top of page

- Humidification equipment solutions, design and their integration into an existing or new system -

Your wishes, Our solution!

CAREL mitrinātāji

CAREL humidifiers

BEIJER REF Latvia has been the official representative of CAREL INDUSTRIES SpA humidification equipment in Latvia since 1999.

Humidification of comfort and industrial processes

The

Humidity is an important indicator of personal comfort in residential and commercial conditions; the right level of humidity guarantees a feeling of well-being and productivity in the workplace. Humidity control is required in industrial processes to ensure process stability, product quality and frequent compliance to meet current standards. CAREL products meet the needs of residential, commercial and industrial applications, with a special focus on operating costs and energy consumption. Ease of use and installation, as well as reliability and uninterrupted service, are very important features of CAREL humidification solutions.

Humidifiers are designed for different types of industries, such as:

● industrial and processing ● color chambers ● cold chambers ● wine cellars ● data centers - for humidification and cooling

● hospitals and operating theaters ● laboratories ● offices and hotels ● museums and libraries ● SPA centers (steam baths), etc.

Isothermal humidification

The

● electrode humidifiers

● "heater" humidifiers

● gas heating - steam humidifiers

● centralized steam distributors

● accessories

Adiabatic humidification (cooling)

The

● Humidifiers with high pressure

● Compressed air humidifiers

● Ultrasonic humidifiers

● Centrifugal humidifiers

● osmosis, water treatment systems (WTS)

Available products

Tvaika sadales sistēmas

Tvaika sadales sistēmas

Šie piederumi ir pieejami humiSteam, compactSteam, heaterSteam un gaSteam mitrinātājiem.

Centralizēti tvaika izplatītāji

Centralizēti tvaika izplatītāji

ultimateSAM ir atmosfēras vai paaugstināta spiediena tvaika izkliedes sistēma, kas paredzēta vienmērīgai un efektīvai sausa tvaika izplatīšanai kanālos vai gaisa apstrādes iekārtās.

Ultraskaņas mitrinātāji

Ultraskaņas mitrinātāji

CAREL risinājumi, kas izstrādāti, izmantojot jaunākās ultraskaņas tehnoloģijas.

Elektrodu mitrinātāji

Elektrodu mitrinātāji

Iegremdēto elektrodu mitrinātāju darbība balstās uz ļoti vienkāršu fizikālu principu. Tā kā parastais dzeramais ūdens satur noteiktu daudzumu izšķīdušo minerālsāļu un līdz ar to ir nedaudz vadītspējīgs, pieliekot spriegumu ūdenī iegremdētiem metāla elektrodiem, rodas elektriskā strāva, kas silda ūdeni (Džoula efekts) līdz vārīšanās temperatūrai, tādējādi radot tvaiku.

Tvaika mitrinātāji ar gāzi

Tvaika mitrinātāji ar gāzi

gaSteam, ar gāzi darbināmu mitrinātāji, kas ir pieejami ar modeļiem 45, 90 un 180 kg/h. GaSteam darbojas ar dabasgāzi vai sašķidrinātu naftas gāzi, un tas ir aprīkots ar sarežģītu iebūvētu elektronisko kontrolieri, kas var pārvaldīt arī cita veida gāzi, vienkārši iestatot vairākus degļa un kalibrēšanas parametrus.

"heater" (sildītāja) mitrinātāji

"heater" (sildītāja) mitrinātāji

Pašlaik tirgū esošā gaisa mitrināšanas tehnoloģija ir spērusi nozīmīgu soli uz priekšu ar modernizēto augstas precizitātes sildītāju mitrinātāju CAREL heaterSteam klāstu, kas pieejams modeļos no 2 līdz 80 kg/h.

Centrbēdzes mitrinātāji

Centrbēdzes mitrinātāji

humiDisk ir neliels, bet izturīgs mitrinātājs, kas izmanto vērpšanas disku, lai izsmidzinātu ūdeni un pārveidotu to miljonos ļoti mazu pilienu, kurus iebūvēta ventilatora izpūtēji nonāk vidē, kur tie iztvaiko, mitrina un atdzesē gaisu.

Saspiestā gaisa mitrinātāji

Saspiestā gaisa mitrinātāji

Saspiesta gaisa mitrinātāji ir ideāls mitrināšanas risinājums vienmēr, kad ir pieejama saspiesta gaisa padeve, kā tas ir daudzos rūpnieciskos gadījumos, pat ja mitrināšanas sistēmās bieži tiek uzstādīts īpašs gaisa kompresors.

Iztvaikošanas dzesēšana

Iztvaikošanas dzesēšana

Iztvaikošanas dzesēšana ir enerģijas taupīšana: apvieno adiabātisko mitrināšanu un iztvaikošanas dzesēšanu vienotā globālā risinājumā enerģijas taupīšanai AHU.

Saspiesta ūdens mitrinātāji

Saspiesta ūdens mitrinātāji

Ūdens mitrinātāji ar paaugstinātu spiedienu izmanto potenciālo enerģiju, ko ūdenim nodod īpašs tilpuma sūknis (parasti 70 bāri), lai ar īpašām sprauslām panāktu ļoti smalku izsmidzināšanu.

Osmoze, ūdens attīrīšana

Osmoze, ūdens attīrīšana

Ūdens attīrīšanas sistēma CAREL ir izstrādāta lietošanai ar humiFog multizone, mc multizone, heaterSteam un gaSteam mitrinātājiem. Sistēmu var kombinēt arī ar ChillBooster iztvaikošanas dzesēšanai.

CAREL humidifier catalog

(click on image to open)

Carel mitrinātāji katalogs

CAREL Humidifier 3D Laboratory / Exhibition Room

(click on image to open and visit)

Labratorija carel
bottom of page