PAR BEIJER REF

BEIJER REF ir lielākā saldēšanas un gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatīšanas un ražošanas grupa Eiropā. Ar vairāk nekā 150 gadu ilgu vēsturi mēs esam lielākais rūpniecisko un komerciālo saldēšanas iekārtu, kā arī komponentu un gaisa kondicionēšanas sistēmu piegādātājs Eiropā un Dienvidāfrikā.

Sadarbībā ar vairāk nekā 1200 piegādātājiem un klātbūtni vairāk nekā 35 valstīs, mēs piedāvājam galvenos zīmolus un vispilnīgāko saldēšanas un gaisa kondicionēšanas produktu klāstu.

BEIJER REF Latvia kopš 1999.gada nodarbojas ar komerciālo un industriālo saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, mitrināšanas iekārtu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un ikdienas apkopes darbam nepieciešamo materiālu tirdzniecību, kā arī veic aukstuma apgādes, gaisa kondicionēšanas jaudu aprēķinus un projektēšanas darbus.

Mēs piedāvājam tirgū patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus produktus, kas tiek izmantoti saldēšanas iekārtās, gaisa kondicionēšanas iekārtās un siltuma sūkņos, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu.

Piedāvājam tehniski novatoriskus, videi draudzīgus risinājumus kas var palīdzēt samazināt Jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību.

BEIJER REF Latvia Jums piedāvās spēcīgu „zīmolu” izstrādājumus un produktu klāsta daudzveidību. Arvien jauni kompānijas piedāvātie izstrādājumi ļauj samazināt ikgadējos izdevumus aukstuma nodrošināšanai, gaisa kondicionēšanai un apkurei.

BEIJER REF vēsture

© Copyright 2020. All rights reserved by BEIJER REF Latvia 

BEIJER REF Latvia SIA 
K.Ulmaņa gatve 2, LV-1004, Rīga, Latvija
+371 67 39 57 57 / +371 29 48 43 45
beijerref@beijerref.lv

  • Facebook