top of page

Beijer Ref turpina ieguldīt zaļajās tehnoloģijās

Investīcijas Dānijas saldēšanas tehnoloģiju uzņēmumā Fenagy A/S nozīmē, ka Beijer Ref Eiropas tirgū OEM segmentā pieaug.

Beijer Ref AB ir noslēgusi līgumu par ieguldījumiem Dānijas saldēšanas tehnoloģiju uzņēmumā Fenagy A/S. Uzņēmums ir nesen dibināts un izstrādā un izlaiž jaunu rūpniecisko produktu klāstu rūpnieciskajos siltumsūkņos un dzesēšanas sistēmās, kuru pamatā ir videi draudzīgs aukstuma aģents CO2. Fenagy ir desmit darbinieki, un tās galvenā mītne atrodas Orhūsā, Dānijā.

Beijer Ref kļūst par uzņēmuma mazākuma īpašnieku ar iespēju četru gadu laikā kļūt par vairākuma īpašnieku.Fenagy izlaiž siltumsūkņu un dzesēšanas sistēmu portfeli, kuru jauda ir no 200 līdz 1800 kW. Pirmajā posmā prioritāte būs Skandināvijas tirgum. Nākamais palaišanas posms attiecas arī uz Angliju, Franciju, Beniluksa valstīm, Vāciju, Baltijas valstīm un Poliju.


Mūsdienās Beijer Ref galvenā OEM ražošana ir balstīta uz meitas uzņēmumu SCM Frigo Itālijā.

Ar Fenagy produktu klāstu grupa papildina un stiprina savu OEM piedāvājumu svarīgākajiem Beijer Ref tirgiem.


Per Bertland, Beijer Ref izpilddirektors, komentē:

“Investīcijas Fenagy nozīmē, ka mēs turpinām paplašināties OEM ietvaros, kas ir viena no mūsu galvenajām izaugsmes jomām. Uzņēmumu vada apņēmīga un zinoša komanda, kas ir apņēmusies panākt pārmaiņas, izstrādājot energoefektīvus un videi draudzīgus risinājumus, īpaši Ziemeļvalstu tirgum. Mēs uzreiz redzam, ka mums var būt ievērojama sinerģija ar mūsu esošo organizāciju un darbību. Ziemeļvalstu tirgus ir priekšgalā pārejā uz vides tehnoloģijām, kas pielāgotas ES pakāpeniskai F-gāzu programmai. Tas, ka mēs varam paplašināt savu piedāvājumu tirgū, pilnībā atbilst mūsu stratēģijai. ”


Vairāk par Fenagy A/S : https://www.fenagy.dk/en/home/


Коментарі


Функцію коментування вимкнено.
bottom of page