top of page

Danfoss paplašina savu Optyma™ kondensācijas iekārtu dzesēšanas jaudas diapazonu


Paplašinot Optyma™ Slim Pack un Optyma™ Plus kondensācijas iekārtu dzesēšanas jaudas diapazonu un ieviešot A2L gatavus MLZ un LLZ spirālveida kompresorus (evolūcija B), Danfoss turpina pūles, lai nodrošinātu jūsu pāreju uz īpaši zemu GWP aukstumnesēju izmantošanu ar pilnu A2L gatavu komponentu un risinājumu portfeli.


Tā kā dzesēšanas nozare un noteikumi turpina samazināt aukstumaģenta globālās sasilšanas potenciālu (GWP), arvien vairāk dzesēšanas profesionāļu pāriet uz īpaši zemu GWP aukstumnesēju, kas piedāvā rentablu iespēju uzturēt parasto sistēmas dizainu, vienlaikus samazinot GWP līmeni.


Tāpēc Danfoss ir vēl vairāk paplašinājis savu ar A2L saderīgo saldēšanas risinājumu portfeli, paplašinot Optyma™ Slim Pack un Optyma™ Plus kondensācijas iekārtu dzesēšanas jaudas diapazonu.


Paplašinātās dzesēšanas jaudas ir:

Līdz 11,1 kW MBP Optyma™ Slim Pack un Optyma™ Plus

Līdz 1,5 kw LBP Optyma™ Slim Pack

Līdz 3,5 kW LBP priekš Optyma™ Plus


Tas nozīmē, ka dzesēšanas profesionāļiem tagad ir pieejamas vēl vairāk iespēju, lai atrastu A2L gatavu iekārtu, kas atbilst viņu īpašajām lietojuma vajadzībām, nodrošinot jums unikālu piedāvājumu vairāku aukstumaģentu iepakotām kondensācijas iekārtām.


Lielāka dzesēšanas iespēju izvēle ar Optyma™ kondensācijas iekārtām.


Saderīgs gan ar A2L, gan A1 aukstumnesējiem, piemēram, R1234yf, R454C un R455A, Danfoss Optyma™ Slim Pack un Optyma™ Plus kondensācijas iekārtu nākotnes dizains nodrošina netraucētu pāreju uz īpaši zemu GWP aukstumnesējiem.Kommentarer


Kommentering har blitt slått av.
bottom of page