top of page
Energy Save siltumsukņi

Pielāgoti produktu risinājumi komerciālām ēkām, kuru pamatā ir Energy Save siltumsūkņi. 

Energy Save iekārtas ir savietojamas ar visu veidu papildus apkures avotiem, piemēram, centralizēto siltumapgādi, elektrību, gāzi vai dažāda veida cieto kurināmo. 

Plug In modulis Siltumsūknis

Plug-In moduļi

Energy save LCS
EcoStation siltumsūknis

ES EcoStation

Nordflex siltumsuknis

ES Nordflex

HeatStar siltumsūknis

ES HeatStar DX

NordFlex+ sistēma

Plug-In moduļi:

Plug-In moduļi ir novatoriski, elastīgi un pilnīgi - pēc pasūtījuma izgatavots, saliekams enerģijas modulis, kas pieejams trīs dažādās produktu versijās. Stabilu rūpniecisko kvalitāti garantē sērijveida ražošana rūpnīcā. Piemēroti īslaicīgai un pamata lietošanai celtniecības posmā, risinājums nodrošina lētu un videi draudzīgu apkuri un vienkāršu uzstādīšanu.

ES EcoStation:

EcoStation būtībā ir tāds pats produkts kā ES HeatBox Hydro un ES HeatBox Air.
Kad šie moduļi ir pielāgoti, lai tie saskanētu ar esošo vidi, un ir paredzēti pastāvīgai lietošanai, to sauc par EcoStation. Risinājums ir vienlīdz noderīgs, lai savietotu ar vēsturiskām ēkām kā ar novatorisku jauno arhitektūru. Un būtu vizuāli saskanīgi ar apkārtējo vidi. 

ES Heat Star DX:

HeatStar DX ir modulāra siltumsūkņu sistēma energoefektīvai dzesēšanai un apkurei, ko izmanto ventilācijas sistēmās. Tas ir paredzēts, lai radītu klimata kontroli ventilācijas sistēmās, un tā pamatā ir standarta NordFlex sastāvdaļas.

ES Nordflex:

ES NordFlex ir moduļu bāzes siltumsūkņu sistēma apkurei, karstā ūdens apgādei un dzesēšanai, kas izstrādāta vidēja lieluma īpašumiem.

NordFlex ir efektīva un droša apkures sistēma, kas piedāvā maksimālu energoefektivitāti. Sistēma ir piemērota jūsu pašreizējās apkures sistēmas modernizēšanai vai arī kā jauns un primārs apkures avots.

ES HeatBox Hydro:
ES HeatBox Hydro ir unikāls risinājums, jo tas visā būvniecības posmā var apgādāt būvlaukumu ar siltumu un karsto ūdeni, kā arī, ja vēlaties, palikt kā īpašuma/objekta  primārā apkures sistēma. Ar visiem vides un ekonomiskajiem ieguvumiem visos posmos.

ES AW30, 45 & 90 kW:
ES AW 30, 45 & 90 kW monobloka siltumsūkņi,  Paredzēti komerciāliem un siltumietilpīgiem objektiem. Iespēja saslēgt kaskādes slēgumā ar vienu vadības moduli. Kas regulē ciklisku iekārtu atkausēšanos, vienādu stundu darbības laiku un citas paredzētas lietas kas nepieciešams kaskādes slēgumam. 

  Energy Save risinājumu katalogs  

Komericāls katalogs
Plug and Play siltumsuknis
Energy save LCS Latvia
Nordflex sistēma

Ar plašāku informāciju variet iepazīties ražotāja mājas lapā. 

ŠEIT

Vai sazinoties ar mums.

beijerref@beijerref.lv 

bottom of page